Конкурс “Сузір’я Україна-Європа”

0
1079
Конкурс Сузір’я Україна-Європа | Constellation Ukraine-Europe

Сузір’я Україна-Європа | Constellation Ukraine-Europe – міжнародний професійний, продюсерський, багатожанровий, постійний онлайн конкурс співаків, авторів пісень, музикантів-інструменталістів, композиторів, танцюристів, акробатів, хореографів, акторів, режисерів, художників, майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, кліпмейкерів, мистецьких репортерів, блогерів тощо.

Конкурс також є учасником Алеї Зірок і відбором на Суперпремію року.

Конкурс публікує творчі роботи конкурсантів, просуває їх в мережі, рекламує, надає конкурсантам персональні сторінки, збирає аудиторію артистам, створює бренди.

Наша мета – підтримка всіх талантів, а також знаходження тих, кого візьме в продюсування і менеджмент наш лейбл AdverMAN Music.

Конкурс професійний – фахівці і викладачі дивляться і слухають творчі роботи, оцінюють і коментують їх, щоб допомогти конкурсантам стати професіоналами.

Продюсерський – продюсери дивляться на конкурсантів, дивляться і слухають їхні творчі роботи, щоб допомогти у продюсуванні, виданні, публікації і просуванні творчих робіт, зокрема музики і пісень, синглів і альбомів. Створенні брендів артистів, збиранні аудиторії.

Багатожанровий – ми запрошуємо конкурсантів представляти пісенні, музичні, хореографічні, акторські, режисерські, образотворчі та інші творчі роботи і заохочуємо виконувати їх на основі також українського культурного продукту. Вітаються також номери, що створені у взаємодії мистецтв.

Постійний – конкурс відбувається постійно і поділений на сезони для періодичного оцінювання творчих робіт.

Онлайн – все відбувається онлайн, в інтернеті, дистанційно. Не треба нікуди їхати.

Ми представляємо українські творчі роботи в Європі і в світі.

Вчителі отримують подяки (є схвалення Міністерства культури) і сертифікати як учасники інноваційного екосистемного культурного проєкту.

ПОЛОЖЕННЯ І ЗАЯВКА