Я люблю музику і Україну! – безкоштовний Музика Fest

0
6688
Я люблю музику і Україну! – безкоштовний Музика Fest

Положення конкурсу

Я люблю музику і Україну! – Музика Fest – безкоштовний онлайн фестиваль-конкурс співаків, музикантів, авторів пісень, танцюристів і акторів до Дня Незалежності України.

Що подавати

Участь в конкурсі беруть творчі роботи учасників екосистеми “Музика”.

Учасники можуть бути будь-якого віку.

Музичні творчі роботи можуть бути будь-якого жанру, стилю, напряму. Вокал, інструментальна музика. Авторські пісні і музика. Кавери. Пісенні вірші у виконанні поетів. Реп тощо. Автор слів, що не є вокалістом, може наспівати слова або навіть начитати їх. Гарні тексти можуть стати піснями, що будуть опубліковані.

Хореографічні твори можуть бути будь-якого виду, жанру і форми.

Читці, прочитайте поетичні і прозові твори так, щоб аж мороз побіг по шкірі! 🙂

Всім: не обов’язково, але бажано дотримуватися тем – “свято”, “Україна”, “незалежність”.

Як взяти участь

1. Зареєструйтеся у нашій творчій екосистемы “Музика”.

2. Зніміть відео (в приміщенні чи на вулиці), де ви співаєте, граєте на музичних інструментах, танцюєте, читаєте вірші або прозу, бажано – українські твори, про Україну. ОБОВ’ЯЗКОВО в цьому ж відео, наприкінці, скажіть: “Я люблю музику і Україну!”. Можете додати ще кілька слів про Україну від себе.

3. Опублікуйте вашу творчу роботу у вашому блозі на цьому сайті з відміткою “Конкурс 24” (додайте слово і цифри “конкурс 24” в текст публікації).

Обов’язково вкажіть:
ім’я та прізвище виконавця,
вік виконавця,
звідки артист (місто або село),
назву твору,
авторів твору,
ім’я та прізвище вчителя.

Наприклад:
Конкурс
Оксана Іваненко, 10 років, м. Дружківка.
Пісня “Моя мама”, слова і музика А.Музиченко.
Вчитель Валентина Миколаєнко


На вашій сторінці натисніть посилання “Блог” – побачите форму для публікації. Відео додавайте простим посиланням на ваше опубліковане на YouTube або Facebook відео (налаштування цього відео повинні бути “для всіх”, а не лише для друзів).

Наприклад:

Як додавати посилання на відео в блог
4. Дочекайтеся модерації – ваша публікація з’явиться на сайті і одразу розпочне свою участь у конкурсі.

5. Журі і продюсери подивляться вашу творчу роботу, визначать ваше місце і запропонують подальше спілкування, подальший розвиток.

6. Результати будуть оголошені 24 серпня, в День Незалежності України.

Що отримують конкурсанти

Учасник конкурсу отримує місце в кожній номінації (жанр + вікова категорія):

  • володар Grand Prix;
  • лауреати І, ІІ, ІІІ ступеня (І, ІІ, ІІІ місце);
  • учасник конкурсу, резидент творчої екосистеми «Музика»
  • спеціальні відзнаки за рішенням журі.

Учасники не «виштовхують» один одного, а отримують те, на що заслуговують. Визначення місць не залежить від кількості учасників в номінації, а виключно від рівня виконання (створення) творів.

Результати конкурсу публікуються на сайті. Дипломи не надсилаються. Учасники можуть замовити собі дипломи, подяки, сертифікати і будь-які послуги “Музики” поза межами цього конкурсу, платно.

Бонуси

Імена переможців публікуються у Залі Слави творчої екосистеми “Музика”. Цікаві творчі роботи публікуються у музичних новинах, зокрема на сайтах «Музичний берег» ти Music Shore. Ці публікації також розповсюджуються у соцмережах. Кожен конкурсант може бути номінований на головний приз року, Constellation 2020.

Публікація

Гарна музична творча робота конкурсанта може отримати безкоштовну допомогу в публікації на провідних світових музичних сервісах – Spotify, Apple Music, Shazam, Google Play, YouTube Music, Amazon Music, Deezer, Pandora, Tidal, Napster, iHeartRadio, MediaNet та інших (якщо артист готовий до цього та його твір (не кавер) відповідає необхідним умовам).

Вікові категорії

3–6 років,
7–10 років,
11–14 років,
15–18 років,
19–25 років,
старші 25 років (дорослі будь-якого віку).

Стан здоров’я

В конкурсі мають право брати участь конкурсанти будь-якого стану здоров’я. Ми не вимагаємо обов’язково красиво бігати по сцені. Ви можете представляти власні творчі роботи так, як вам зручно. Якщо ви вважаєте, що ваше відео не бажано показувати усім глядачам, а лише журі – так і буде. Ми щиро вітаємо конкурсантів з особливими потребами.

Мета конкурсу — допомогти усім дітям, підліткам та молоді стати професійними артистами. Людям будь-якого віку і стану здоров’я – жити повним творчим життям.

Авторські права на твори

Творча екосистема “Музика” дбає про збереження авторських прав шановних авторів. Будь ласка, акуратно вказуйте авторів творів, які ви представляєте.

Ми виходимо з того, що автори заздалегідь і самостійно піклуються про зазначення власних авторських прав, а виконавці – про отримання дозволів на виконання чужих творів. Творча екосистема “Музика” не претендує на чужі авторські права і не передає чужі творчі роботи третім особам.

* * *
“Музика” – неприбуткова творча освітня екосистема. Всі кошти спрямовуються на розвиток безкоштовних музичних сервісів для творчих дітей.

__________

Увага! ↓↓↓

Курс підвищення кваліфікації вчителів (дуже цікавий!): “Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ

Конкурсний портал Призовий центр
Новини про вас Ваше портфоліо
Це Музика, творча екосистема для таланів, які стають зірками.

Курс підвищення кваліфікації вчителів: 60 годин, сертифікат ↓

Музична індустрія

Пісня від нашого лейблу ↓

Найближчі конкурси ↓

Конкурси Алея Зірок України
Конкурс Сузір'я Україна-Європа
Конкурс Зірки Європи

Програма HOLLYWOOD

Програма Hollywood для талантів України

Всі круті конкурси тут ↓

Конкурсний центр