CONSTELLATION – програма просування артистів в Європі і США

Constellation World Talent Network

Шановні таланти, ми розробили і впроваджуємо програму просування українських талантів в Європі, в США і в світі.

Програма CONSTELLATION просуває нові творчі роботи наших артистів, рекламує їх в Європі і США. Також просуваються і рекламуються самі артисти і весь творчий доробок, який вони хочуть показати світу. Збирається портфоліо артиста, створюється і популяризується його артистичний бренд.

Це відбувається на основі Star Pages (сторінок-портфоліо) і Promo Pages (сторінок для активного просування і рекламування нових творчих робіт).

Ви знаєте, що в нас уже успішно працює подібна програма HOLLYWOOD. В чому відмінність?

Програма HOLLYWOOD збирає творчі портфоліо, просуває і рекламує артистів в Україні, а також в Європі і світі засобами Творчої екосистеми “Музика”. Базою є українська екосистема, Україна, яка представляє свої таланти світові. HOLLYWOOD – програма виходу в світ талантів України.

Програма CONSTELLATION збирає творчі портфоліо, просуває і рекламує артистів в Європі, США і в усьому світі (включаючи Україну, звісно) засобами міжнародної мережі талантів Constellation World Talent Network. Базою є міжнародна мережа, яка представляє своїх артистів світові. CONSTELLATION – міжнародна повністю англомовна програма для всіх талантів світу.

Якщо ви хочете стати артистами Constellation World Talent Network, ви можете взяти участь в одному з наших конкурсів, обравши пакет “Constellation” – і разом з публікацією ваших творчих робіт на конкурсі (оцінюванням, дипломами тощо) отримаєте Star Page і Promo Page на сайті мережі Constellation. Розпочнеться ваша реклама на Європу і США.

Також ви можете не брати участь в конкурсах, а просто замовити собі позаконкурсний пакет “Constellation” і також стати артистами міжнародної мережі талантів. Ви можете написати нам про це.

Сьогодні пакет “Constellation” коштує 100 USD (можлива оплата частинами через банки: Монобанк, Приватбанк, А-Банк) і містить в собі створення і публікацію сторінки-портфоліо Star Page, сторінки для просування свіжих творчих робіт Promo Page, 20 діб реклами в Facebook/Instagram, а також інші необхідні налаштування і заходи для успішного просування артиста в Європі і США. Учасники отримують також сторінки персональних концертів, виставок тощо.

Alexandra Romanova | Constellation |  Олександра Романова | Александра Романова

Найближчі конкурси

Це найближчі конкурси, в яких ви можете взяти участь. З будь-яким пакетом, від “Стандарту” за 300 грн. А якщо оберете пакети “Hollywood” або “Constellation”, для вас одразу розпочне формуватися (і рекламуватися) онлайн-портфоліо артиста.

Конкурси Алея Зірок України
Конкурс Сузір'я Україна-Європа
Конкурс Зірки Європи

Програма HOLLYWOOD

Програма Hollywood для талантів України