12

Наталія Манесик

1987 р.н., м. Київ, Україна.

Наталія Манесик – автор пісень.

Творчі роботи

Вовк

«Вовк» (Наталія Манесик)

Лечу

«Лечу» (Наталія Манесик)

Ne ta

«Ne ta» (Наталія Манесик)

Про артиста

Про себе і свій досвід, як ніколи не здаватися, Наталія пише:

“З дитинства я була активною зайнятою дитиною – професійний спорт (акробатика, спортивна аеробіка), музична школа по класу акордеон.

Після закінчення школи по рекомендації батьків всупила до технічного вузу НТУ “КПІ” і здобула спеціальність – магістр зварювання. Але вподобання з дитинства переважили себе і згодом я повертаюся до спорту, та починаю тренувати дітей та дорослих у різних сферах фітнесу та спорту.

Робота вимагає зовсім іншої спеціальності та освіти, тож вступаю на другу вищу у Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова за спеціальністю реабілітолог вчитель фізичного виховання, знавець технологій фітнесу. Шалені роки та шалене навчання. На той час вже була заміжня і з грудним дитям на руках. Зранку на пари, поки малюк спав під надійним керівництвом бабусі, а між парами потрібно було встигнути повернутися додому, та погодувати маля. Але спільними сімейними зусиллями мені таки вдалося закінчити університет.

Малюк виявився таким же активним, як і його мама, тож сидіти в декреті з ним ми зовсім не збиралися і почали вести з Дімончиком новий на той період часу напрямок фітнес для мам з немовлятами під назвою “Детки + Предки”. І так у віці 1 року Дімончик став моїм вірним партнером по роботі. По мірі його дорослішання і напрямки, які ми вели, змінювалися. Що ми тільки не вели….

В решті решт останні 4 роки зупинилися на Хіп Хопі для дітей. Так з’явився колектив з Хіп Хопу “BeaTMax”, діти якого перемагали на Всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

Колектив “BeaTMax” почав розростатися по різних районах міста Києва – Троєщина, Теремки, Нивки, Дорогожичі… І так – це нарешті те чого я хочу. Це те, чим я буду займатися до кінця свого життя.

На той момент в уяві я вже малювала собі своє власне приміщення, власну танцювальну школу і в думках купувала  необхідне обладнання для тренувань, та робила ремонт у залах. І тут в один момент просто все кудись розчинилось… Ніколи не забуду цей дзвінок з роботи зі словами: “З завтрішнього дня карантин, на роботу не виходимо!”

Карантин, м’яко кажучи, затягнувся… Я – людина, яка постійно кудись бігла, стрибала і вже збиралася відкладати на свій власний спортзал, сиджу дома без роботи? У мене починаються затяжні депресії, здоров’я летить шкереберть. Від лікарв чую заключення: “Пару місяців утримайтесь від фізичних навантажень, а потім ще пару”.

АААААААА!!! Рух завжди підіймав мене на ноги. Рух – це моя професія та робота. 

Бідний чоловік фінансово тягнув на собі усю сім’ю. Що робити? Беру себе в руки та вирішую, що якщо зараз не можу рухатися у напрямку своєї професії, то починаю рухатися розумово. Аналізую та згадую, чим би я ще могла займатися у житті окрім танців, щоб приносило мені задоволення та фінанси. Починаю шукати себе заново. Закінчую курси дубляжу з надією, що влаштуюся дублером мультфільмів чи ведучою на радіо. Але не виходить.

Тоді спадає на думку відкрити свій власний ютюб канал, де б можна було викладати свої авторські мультфільми та дублювати їх. Для цього самотужки з чоловіком починаємо освоювати програми з монтажу. Але і цього виявляється замало. Для того, щоб випустити мультфільм на рівні, потрібен хороший та якісний музичний супровід, а всі трендові музичні роботи захищені авторськими правами, не допомагало навіть купити їх на платних сайтах. Приходило попередження про використання того чи іншого треку. Тож прийшли  до висновку, що потрібно вчитися самим писати музику, пісні, навчитися самим виконувати їх.

У мене за плечима нібито і є музична школа, але ж упродовж життя не брала інструменту в руки, не співала, взагалі нічого не пам’ятаю… Тому записуюсь на уроки по вокалу, уроки музики на фортепіано, аранжування. І тут мене затягнуло! Я відчула, що музика мене так само надихає та підіймає, як і спорт. І вже через півроку навчання музикою та вокалом на нашому каналі MultiMax з’являються перші авторські пісні такі як “We are BeaTMax” та “Вовк”.

На своєму балконі власноруч з досок збиваємо звукоізоляційну будку, в якій записуємо пісні, самі вчимося програмно їх обробляти та писати аранжування. В маленькій дитячій кімнаті на всю стіну купуємо зелену тканину, де з’німаються на телефон наші перші кліпи, монтуємо їх та даємо їм життя на нашому каналі MultiMax.

На цьому етапі не збираємося зупинятися. Пишемо нові пісні. Стараємося розвиватися професійно та технічно. І моє життя починає налагоджуватися, та набувати нових яскравих фарб.

Наразі повернулася до своєї попередньої роботи – навчаю дітей Хіп Хопу і паралельно займаюся музикою та творчістю. А головне, що в мене з’явилася нова мрія. Прагну бути відомою співачкою, музикантом та композитором, виступати на великій сцені, де зі мною танцюватимуть мої власні учні школи “BeaTMax”. А на каналі MultiMax буду балувати своїx учнів авторськими мультфільмами-мюзиклами, а їх батьків новими піснями.

На останок скажу – ніколи не здавайтеся! Часом життя вносить свої корективи, але це однозначно на краще! Вірте в свою мрію та постійно до неї ідіть, навіть якщо на це знадобиться все життя!”

Music Creative Ecosystem
Наталія Манесик
Підтримати талант | Support Talent

Сторінки

Наталія МанесикНаталія Манесик, 34 роки, на міжнародному конкурсі Сузір’я Україна-Європа. 30 років Незалежності України.

Сторінка-портфоліо артиста. Інформація буде доповнюватися. Нові конкурсні і інші творчі сторінки цього артиста з усіх наших творчих програм також долучатимуться до цієї сторінки.

Це програма Hollywood для талантів України, долучайтеся. Також в кожному нашому конкурсі є пакет участі Hollywood, в якому є створення такої сторінки-портфоліо.