Virtuoso: Європа, Україна – конкурс

0
9651
Virtuoso talent contest - конкурс талантов

Положення конкурсу

Virtuoso (італійське – віртуоз, “доброчесний”, від латинського virtuosus, virtus, “чеснота”, “досконалість” або “майстерність”) – це людина, яка володіє видатними технічними здібностями в конкретному мистецтві.

Virtuoso – міжнародний професійний, продюсерський, багатожанровий, постійний онлайн конкурс співаків, авторів пісень, музикантів-інструменталістів, композиторів, танцюристів, хореографів, акторів.

Професійний – професійні музиканти, хореографи, актори і викладачі дивляться і слухають творчі роботи, оцінюють і коментують їх, щоб допомогти конкурсантам стати професіоналами.

Продюсерський – продюсери дивляться на конкурсантів і слухають їхні творчі роботи, щоб допомогти у продюсуванні, виданні, публікації і просуванні музики і пісень, синглів і альбомів. Створенні брендів артистів, збиранні аудиторії.

Багатожанровий – ми запрошуємо співаків і музикантів, танцюристів і хореографів, акторів представляти пісенні, музичні, хореографічні, акторські творчі роботи і заохочуємо виконувати їх на основі також українського культурного продукту. Вітаються також номери, що створені у взаємодії мистецтв.

Постійний – конкурс відбувається постійно і поділений на сезони для періодичного оцінювання творчих робіт.

Онлайн – все відбувається онлайн, в інтернеті, дистанційно. Не треба нікуди їхати.

Virtuoso: Європа, Україна. Україна – частина Європи. Наші таланти – це європейські таланти. Ми хочемо, щоб вони ставали європейськими і світовими, маестро, віртуозами мистецтва, зірками. Ми показуємо українські творчі роботи в Європі і в світі.

Вчителі отримують подяки (є схвалення Міністерства культури) і сертифікати як учасники інноваційного екосистемного культурного процесу.

Конкурсний збір включає в себе просування і рекламування за програмою “Фанати для зірки” – пакет “Юніор” на три місяці. Тобто кожен конкурсант отримує просування, рекламування на Україну і Європу свого імені (назви), своїх творчих робіт під час сезону конкурсу, а також після його завершення.

Заявки на Перший сезон приймаються до 15 жовтня включно.

Що подавати

Участь у конкурсі беруть творчі роботи у вигляді відео- або аудіозаписів.

Творчі роботи можуть бути будь-якого жанру, стилю, напряму.
– Вокал.
– Інструментальна музика.
– Авторські пісні і авторська музика. Кавери. Пісенні вірші у виконанні поетів.
– Читання, мелодекламація у виконанні акторів.
– Хореографічні твори.

Авторство дуже вітається. Наприклад, автор пісенних віршів, що не є вокалістом, може наспівати слова або навіть начитати їх. Гарні тексти можуть стати піснями, що будуть опубліковані.

Хто бере участь

Той, хто прагне стати віртуозом у своєму мистецтві.

Учасники можуть бути будь-якого віку, рівня майстерності і стану здоров’я. Конкурсантів з особливими потребами підтримуємо.

Як взяти участь

1. Заповніть заявку на участь у конкурсі (заявка нижче, під цим текстом).

2. Ви отримаєте відповідь на ваш email від адміністраторів – ваша заявка прийнята або є додаткові запитання. Творча робота, яка виконана недбало, може бути відхилена.

3. Ваша творча робота (чи роботи) публікується на сайті у розділі сезону конкурсу з фото і відео (чи аудіо), посилання на які ви надали у заявці.

4. Журі і продюсери слухають і дивляться вашу творчу роботу, визначають ваше місце у сезоні, коментують творчі роботи, виписують дипломи учасникам та подяки вчителям і школам, пропонують подальше спілкування, подальший розвиток. Цей конкурс для того, щоб показувати таланти, вдосконалюватися, створювати і публікувати пісні і музику, танці, акторські роботи, ставати професіоналами креативних індустрій, зірками і суперзірками.

5. Оголошення про початок сезонів, їх результати, а також пропозиції і новини публікуються у цьому розділі. Слідкуйте за публікаціями!

Що отримують конкурсанти

Учасник конкурсу отримує місце у своїй номінації (жанр + вікова категорія):

  • володар Grand Prix;
  • лауреати І, ІІ, ІІІ ступеня (І, ІІ, ІІІ місце);
  • учасник конкурсу;
  • а також (за рішенням журі і продюсерів) спеціальні відзнаки, сертифікати, знижки, у т.ч. пропозиція публікації на музичних сервісах (для музикантів), в українському і міжнародному каталогах талантів.

Результати онлайн конкурсу оголошуються онлайн – публікуються на сайті. Учасник отримує диплом (а вчитель і школа – подяку (є схвалення Міністерства культури), учитель також отримує сертифікат як учасник інноваційного екосистемного культурного процесу) у відділенні “Нової пошти”, вказаному у заявці.

Учасники не «виштовхують» один одного, а отримують те, на що заслуговують. Визначення місць не залежить від кількості учасників в номінації, а виключно від рівня виконання творів.

Імена переможців публікуються у Залі Слави творчої екосистеми “Музика”. Цікаві творчі роботи публікуються у музичних новинах, зокрема на сайтах «Музичний берег» ти Music Shore. Ці публікації також розповсюджуються у соцмережах. Кожен конкурсант може бути номінований на головний приз року, Constellation 2020.

Гарна музична творча робота конкурсанта може отримати допомогу в публікації на провідних світових музичних сервісах – Spotify, Apple Music, Shazam, Google Play, YouTube Music, Amazon Music, Deezer, Pandora, Tidal, Napster, iHeartRadio, та інших (якщо артист готовий до цього та його твір (не кавер) відповідає необхідним умовам).

Кожен конкурсант отримує персональну сторінку в сезоні конкурсу на сайті Творчої екосистеми “Музика”. Така сторінка автоматично бере участь у просуванні за програмою “Фанати для зірки” – пакет “Юніор” на три місяці. Тобто кожен конкурсант отримує просування, рекламування на Україну і Європу свого імені (назви), своїх творчих робіт під час сезону конкурсу, а також після його завершення.

Конкурсні роботи в сезонах складаються в творче портфоліо артиста і можуть представляти його перед журі Суперпремії Constellation UA 2020 на кращого співака року, кращого музиканта, кращого артиста, кращого танцюриста і кращого вчителя цього творчого року.

Constellation UA 2020

Вікові категорії

МУЗИКАНТИ:
– 3–6 років.
– 7–10 років.
– 11–14 років.
– 15–18 років.
– 18–25 років.
– Старші 25 років (дорослі будь-якого віку).

ТАНЦЮРИСТИ:
– До 5 років.
– 5–7 років.
– 8–11 років.
– 12–15 років.
– 16+ років.
– Вчитель + учень.
– Змішана група.

Кількісні категорії

МУЗИКАНТИ:
– Соло.
– Дует.
– Тріо.
– Ансамблі, хори, оркестри (будь-які кількість і склад).

ТАНЦЮРИСТИ:
– Соло.
– Дует.
– Тріо.
– Мала форма (від 4 до 7 учасників).
– Ансамбль (від 8 до 14 учасників).
– Формейшн (від 15 і більше учасників).

Критерії оцінювання

ВОКАЛІСТИ:
– Точність інтонації, звуковедення, діапазон, віртуозність володіння голосом, дикція, динаміка;
– Сценічність, артистизм, харизма, емоційність;
– Культура поведінки на сцені (в кадрі);
– Костюм (навіть якщо співаєте вдома, додайте виразності образу, який передаєте піснею);
– Оригінальність, художня цінність та відповідність репертуару віку виконавця;
– Глибина розуміння художнього образу;
– Художня якість текстів (для авторів пісень – ви можете наспівати слова або навіть начитати їх).
etc

МУЗИКАНТИ-ІНСТРУМЕНТАЛІСТИ:
– Складність музичного твору.
– Музичність. Передача глибини і яскравості твору.
– Технічність виконання.
– Індівідуальність виконання. Трактування.
etc

ТАНЦЮРИСТИ:
– Лексика та драматургія номеру.
– Техніка виконання.
– Розкриття художнього образу.
– Артистизм.
– Відповідність музичної теми і змістової складової номеру.
– Відповідність обраної тематики віку виконавців.
etc

АКТОРИ:
– Володіння голосом (динаміка, сила, тембр тощо).
– Дикція.
– Емоційність, виразність, харизма.
– Вплив на слухача/глядача (здатність зацікавити, захопити увагу тощо).
– Розуміння твору з точки зору логіки, композиції (вміння передати – кульмінаційний момент тощо).
– Вміння відчути жанр твору.
– Акторська дія в межах кадру.
– Сценічна культура.
etc

Стан здоров’я

В конкурсі мають право брати участь конкурсанти будь-якого стану здоров’я. Ми не вимагаємо обов’язково красиво бігати по сцені. Ви можете представляти власні творчі роботи так, як вам зручно. Якщо ви вважаєте, що ваше відео не бажано показувати усім глядачам, а лише журі – так і буде. Ми щиро вітаємо конкурсантів з особливими потребами.

Мета конкурсу — допомогти усім дітям, підліткам та молоді стати професійними артистами. Людям будь-якого віку і стану здоров’я – жити повним творчим життям.

Авторські права на твори

Творча екосистема “Музика” дбає про збереження авторських прав шановних авторів. Будь ласка, акуратно вказуйте авторів творів, які ви представляєте.

Ми виходимо з того, що автори заздалегідь і самостійно піклуються про зазначення власних авторських прав, а виконавці – про отримання дозволів на виконання чужих творів. Творча екосистема “Музика” не претендує на чужі авторські права і не передає чужі творчі роботи третім особам.

Оплата

Коли ваша заявка буде прийнята, ви отримаєте також рахунок на оплату участі в конкурсі.

Сьогодні оплата участі з однією творчою (музиканти, актори) роботою, з урахуванням рекламного пакету, становить 500 грн, за кожну наступну творчу роботу (другу, третю і т.д.) від одного учасника (соліст або музичний колектив, що виконує твір) в одному сезоні = 250 грн.

ХОРЕОГРАФІЯ:
– Соло = 300 грн.
– Дует, Тріо = 230 грн з учасника.
– Мала форма (4-7 учасників) = 170 грн з учасника.
– Ансамбль (8-14 учасників) = 120 грн з учасника.
– Формейшн (15 і більше учасників) = 80 грн з учасника.

Нагадуємо, що конкурсний збір включає просування і рекламування за програмою “Фанати для зірки” – пакет “Юніор” на три місяці. Тобто кожен конкурсант отримує просування, рекламування на Україну і Європу свого імені (назви), своїх творчих робіт під час сезону конкурсу, а також після його завершення.

Журі професійне

Серед музикантів, акторів, хореографів і продюсерів у жури:

Валентина Лесик

Валентина Лесик

Викладач кафедри естрадного співу КМАМ ім. Р. М. Гліера, екс-солістка Київського академічного театру оперети. Актриса, співачка.

Злата Поліщук

Злата Поліщук

Хореограф-постановник, керівник Dance студії Vернісаж.

Ольга Петруніна

Ольга Петруніна

Піаніст-концертмейстер, композитор (НМАУ iм. П.I. Чайковського), аранжувальник.

Авторка пісень.

Вероніка Тормахова

Композитор-аранжувальник, член Спілки композиторів України, член ASCAP (USA).

Викладач джазової гармонії, джазової іипровізації та інструментознавства в КМАМ ім. Р.М. Гліера на факультеті Музичне мистецтво естради.

Доцент кафедри музичного мистецтва КНУКІМ: джазове сольфеджіо, джазова гармонія, поліфонія, композиція, музична інтерпретація, аналіз музичних творів.

Андрій Мірошниченко

Андрій Мірошниченко

Головний продюсер ТО «Сузір’я Україна», директор видавництва AdverMAN Music Ukraine, голова правління Creative Ecosystems.

Автор пісень. Публікація синглів, альбомів на музичних сервісах, просування, реклама, створення брендів.

Іван Іванов

Іван Іванов

Композитор, саунд дизайнер, музичний продюсер.

Власник студії “Фонограма“. Створення музики, аранжування, фонограми-мінус, запис пісень.

etc

До оцінювання творчих робіт в кожному конкретному сезоні можуть додатково долучатися інші українські, європейські і американські фахівці.

* * *
“Музика” – неприбуткова творча освітня екосистема. Всі можливі надходження спрямовуються на розвиток безкоштовних творчих сервісів для творчих дітей.

__________

Заявка на участь у конкурсі


Якщо у вас є сумніви в написанні англійською, ми можемо зробити офіційну транслітерацію.


Якщо у вас є сумніви в написанні англійською, ми можемо зробити офіційну транслітерацію.

Відео також можна надіслати нам на WhatsApp, Viber (095)2245626, а також на e-mail, який Вам повідомить адміністратор, або передати через сервіс fex.net (надайте посилання на завантажений файл). Це якщо Ви не маєте можливості завантажити файл на YouTube, Vimeo, Google Drive або в нашу групу на Facebook.

АДРЕСА ОТРИМАННЯ НАГОРОД ↓

Також Ви можете контактувати з нами у Facebook.

Цікавий курс підвищення кваліфікації вчителів: Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ.

Увага! Дуже цікавий курс підвищення кваліфікації вчителів: "Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ" ↓

Музична індустрія

А також: програма ФАНАТИ ДЛЯ ЗІРКИ

Збирай свою аудиторію, своїх фанатів, створюй свій фандом!

AdverMAN Music Star


→ Допоможи Музиці!

Тут можна також ↓
ЗАМОВИТИ ПІСНЮ / ВИСТУП АРТИСТА

Замовлення