AdverMAN Arts – безкоштовний міжнародний конкурс талантів

0
9230
AdverMAN Arts – безкоштовний міжнародний конкурс талантів

Положення конкурсу

AdverMAN Arts Free Edition – міжнародний багатожанровий безкоштовний постійний онлайн конкурс талантів – співаків, авторів пісень, музикантів-інструменталістів, композиторів, диригентів, концертмейстерів, танцюристів, хореографів, акробатів, акторів, режисерів, кліпмейкерів, художників, дизайнерів, майстрів декоративно-ужиткового мистецтва тощо.

Що подавати

Участь в конкурсі беруть творчі роботи учасників Творчої екосистеми “Музика”. Будь-яке мистецтво, яке можна показати онлайн.

Учасники можуть бути будь-якого віку і рівня майстерності.

Як взяти участь

1. Зареєструйтеся у нашій творчій екосистемі “Музика”.

2. Зніміть відео (в приміщенні чи на вулиці), де ви співаєте, граєте на музичних інструментах, танцюєте, читаєте вірші або прозу, демонструєте інші твори. ОБОВ’ЯЗКОВО в цьому ж відео, наприкінці, скажіть: “Я учасник (учасниця) Творчої екосистеми Музика”. Можете додати ще кілька слів про вашу творчість.

3. Опублікуйте вашу творчу роботу у вашому блозі на цьому сайті з відміткою “Конкурс Фрі” (додайте слова “Конкурс Фрі” в текст публікації).

Обов’язково вкажіть:
ім’я та прізвище виконавця,
вік виконавця,
звідки артист (місто або село),
назву твору,
авторів твору,
ім’я та прізвище вчителя.

Наприклад:
Конкурс
Оксана Іваненко, 10 років, м. Дружківка.
Пісня “Моя мама”, слова і музика А. Музиченко.
Вчитель Валентина Миколаєнко


На вашій сторінці натисніть посилання “Блог” – побачите форму для публікації. Відео додавайте простим посиланням на ваше опубліковане на YouTube або Facebook відео (налаштування цього відео повинні бути “для всіх”, а не лише для друзів).

Наприклад:

Як додавати посилання на відео в блог
4. Дочекайтеся модерації – ваша публікація з’явиться на сайті і одразу розпочне свою участь у конкурсі.

5. Журі і продюсери подивляться вашу творчу роботу, визначать ваше місце і запропонують подальше спілкування, подальший розвиток.

6. Ваш результат буде оголошений орієнтовно через тиждень після розгляду журі. Результати оголошуються для кожного учасника окремо, учасники не чекають один одного. Конкурс відбувається постійно і безперервно.

Що отримують конкурсанти

Учасник конкурсу отримує місце в кожній номінації (жанр + вікова категорія):

  • володар Grand Prix;
  • лауреати І, ІІ, ІІІ ступеня (І, ІІ, ІІІ місце);
  • учасник конкурсу, резидент творчої екосистеми «Музика»
  • спеціальні відзнаки за рішенням журі.

Учасники не «виштовхують» один одного, а отримують те, на що заслуговують. Визначення місць не залежить від кількості учасників в номінації, а виключно від рівня виконання (створення) творів.

Результати конкурсу публікуються на цьому сайті. Дипломи не надсилаються. Учасники можуть замовити собі нагороди додатково:

Вікові категорії

3–6 років,
7–10 років,
11–14 років,
15–18 років,
19–25 років,
старші 25 років (дорослі будь-якого віку).

Стан здоров’я

В конкурсі мають право брати участь конкурсанти будь-якого стану здоров’я. Ми не вимагаємо обов’язково красиво бігати по сцені чи в кадрі. Ви можете представляти власні творчі роботи так, як вам зручно.

Мета конкурсу — допомогти всім дітям, підліткам та молоді стати професійними артистами. Людям будь-якого віку і стану здоров’я – жити повним творчим життям.

Авторські права на твори

Творча екосистема “Музика” дбає про збереження авторських прав шановних авторів. Будь ласка, акуратно вказуйте авторів творів, які ви представляєте.

Ми виходимо з того, що автори заздалегідь і самостійно піклуються про зазначення власних авторських прав, а виконавці – про отримання дозволів на виконання чужих творів. Творча екосистема “Музика” не претендує на чужі авторські права і не передає чужі творчі роботи третім особам.

Контакти

Ви можете контактувати з нами стосовно цього або інших наших конкурсів, надсилаючи листи зі сторінки Контакти.
__________

Найближчі круті конкурси

Конкурс Зірки Європи | Stars of Europe
Конкурс Алея Зірок | Alley of Stars