Місія “Музики”

Соціальна, культурна та освітня місія Творчої екосистеми “Музика”

В Україні багато творчих людей, зокрема у музичній галузі культури. Творча екосистема “Музика” – для них.

Соціальна місія

“Музика” – мультимедійна платформа, яка надає творчим людям в Україні можливість легко і швидко показати свій талант, свої творчі роботи, подивитися на творчість інших, поспілкуватись з колегами, з усіма, хто бажає долучитися до культурного простору, до креативних індустрій країни і світу.

Для людей з особливими потребами це гарна можливість миттево приєднатися до творчої спільноти. При цьому не треба нікуди їхати, витрачати додаткові кошти.

Для молоді – чудова можливість показати себе, побачити інших, повчитися, стати професіоналами креативних індустрій і розпочати заробляти пристойні гроші, роблячи те, чого потребує творча душа.

“Музика” як платформа формує навколо себе цілу соціальну екосистему, творчий світ, у якому люди будь-якого віку, статку та стану здоров’я отримують усі необхідні для повноцінного творчого життя стосунки, творчі і технічні інструменти, а також товари і послуги.

Більше реалізованого творчого потенціалу – більше спокійного розвитку для людей, родин, суспільства в цілому. Вище рівень життя.

Культурна місія

За допомогою творчої екосистеми до культурного процесу України і світу долучаються спочатку десятки, сотні, тисячі, а згодом і мільйони творчих людей.

Україна – творча країна. Ми бачимо її як сузір’я талантів. А культурна екосистема на основі онлайнової технологічної мультимедійної платформи здатна об’єднати в єдиний культурний, креативний простір геть усіх творчих людей. І “підключити” їх до міжнародного, світового культурного простору. Культурний простір планети – на відставні одного “кліка” для жителя України. І не лише для спостерігання. Для повноцінної участі – тут і зараз.

Творча екосистема здатна кардинально підняти загальний культурний рівень країни.

Кожна людина з найдрібнішого і найвіддаленішого від Києва населеного пункта, з будь-якими фінансовими можливостями, станом здоровья (у тому числі з особливими потребами) – легко зробить свій внесок у культуру України і світу. І сама культурно збагатиться.

Культура України по-справжньому, сучасно вийде у світовий культурний простір як рівна серед рівних.

Освітня місія

Ми повинні нарешті створити і зробити потужними сучасні креативні індустрії в Україні. Зокрема музичну індустрію.

Музично обдарована молодь після закінчення музичних середніх і вищих навчальних закладів повинна припинити йти, умовно кажучи, в нікуди. У нас повинна бути не пара десятків успішних музикантів, а сотня тисяч. Декілька сотен тисяч. Вони є – талановиті. Треба зробити їх успішними.

Успішними творчих людей робить адекватна освіта. Наші музиканти повинні не тільки володіти музичним фахом, а і чітко розуміти, як працює світова музична індустрія обсягом 19 мільярдів доларів США за минулий рік.

Екосистема включатиме потужну освітню складову – теоретичну і практичну. Вона навчатиме, як українським музикантам стати успішними професіоналами української і світової музичної індустрії. Щоб бути вільними у творчості і незалежними у фінансах.

Онлайнові уроки, майстер-класи і курси у творчій екосистемі “Музика” повинні бути масовими, безкоштовними на широкому базовому рівні. Повинна бути створена онлайн Академія музичної індустрії.

Уявіть собі багатьох українських музикантів в Billboard-200, серед номінантів і лауреатів Grammy. Мільйонерів, які платять податки в Україні, допомагають наступному поколінню молодих українських музикантів, людей освічених і щасливих від того, що повністю розкрили власний творчий потенціал.

Знання, як живе і працює великий творчий світ, як досягти успіху в ньому – необхідні вже сьогодні. І це освітня місія творчої екосистеми “Музика”.

Долучайтеся!

Ми запрошуємо всіх, кому небайдужа творча Україна, долучатися до розбудови творчої екосистеми розміром з країну, розбудови креативних індустрій, піднесення культури суспільства.

Ми вважаємо, що

Кожен талант має право стати зіркою, а кожна зірка – важлива для України і світу.

З повагою,
“Сузіря Україна”
Творча екосистема “Музика”
AdverMAN Music Ukraine

Ви можете написати нам листа, а також контактувати з нами у Facebook.

Лист

Перевірка: