Правила допомоги талантам

Підтримайте талант | Support Talent

Допомога таланту від мецената йде на рекламу творчості талановитої людини (50%) і на створення нових творчих робіт (50%, за винятком комісії банку, перераховується таланту).

Грошова допомога також опосередковано підвищує рейтинг таланта в екосистемі, цьому сприяють додаткова реклама і творча активність.

Конкурсанти можуть також збирати допомогу від кількох меценатів для оплати конкурсних пакетів, таких як “Золотий”, Hollywood”, “World”, “Constellation” тощо. Метод краудфандингу.

Щоб зробити грошовий внесок, будь ласка, перейдіть за посиланням на захищений платіжний інтерфейс, введіть суму, яку бажаєте перерахувати учаснику, і оплатіть карткою.

Надішліть нам лист з інформацією, якому саме учаснику ви допомагаєте і чому. Можете додати коментар, побажання артисту, привітання, пропозицію. Форма для повідомлення – на цій сторінці, нижче.

Важливо! Якщо ви не підтверджуєте отримувача допомоги на email (або через форму), 100% платежу іде на рекламування всіх творчих робіт всіх учасників творчих програм. Підтримати всіх – це також гарно. Всі наші таланти – на Алеї Талантів.

WayForPay

Український платіжний сервіс (безпечний, перевірено):

Сплатити через WayForPay
Це легальні платежі, якими ви оплачуєте рекламування і просування творчих робіт талановитих людей. Ми сплачуємо всі необхідні податки.

Також ви можете спочатку написати нам листа, в якому прокоментувати, який саме спосіб оплати вас більше влаштовує, і ми домовимось про оплату.

Лист мецената


Вкажіть ім'я і прізвище (або назву колективу) того, кому ви допомагаєте.
Enter the name (or team name) of the person (or team) you are donating to.