Наш спільнокошт

0
820
1

Шановні друзі!

Запрошуємо вас вкладати кошти в розвиток творчої екосистеми “Музика”. Ця екосистема допомагає українським дітям, підліткам, молоді творчо розвиватися, представляти власні творчі роботи, навчатися, обмінюватися досвідом, створювати спільні творчі проекти, ставати професійними артистами.

Ми вирішили покласти край ситуації, коли тисячі талантів йдуть в нікуди. Вони можуть і повинні реалізовувати свій творчий потенціал. Інакше біда буде – і для талантів, і для країни, і для цивілізації як такої.

Меценати

Дуже шляхетна справа – бути меценатом і просто підтримувати таланти. Для того, щоб в очах талановитих дітей не згасали зірки. Для того, щоб таланти самі ставали зірками. А головне – щоб у кожної дитини в Україні була надія, перспектива і можливість ступити на свій зоряний шлях. В усіх дітей.

Запрошуємо допомагати!

Співпродюсери

Вкладаючи кошти в “Музику”, ви вкладатимете кошти в сервіси, які допомагатимуть юним талантам створювати музику і пісні, професійно записувати їх, публікувати на провідних музичних сервісах, рекламуватися, набирати власну широку аудиторію, давати концерти, заробляти власною творчістю. Допомагаючи створювати музичний творчий продукт, ви стаєте співпродюсерами.

Так утвориться і зростатиме українська креативна музична індустрія.

І якщо сьогодні ви вкладаєте кошти в допомогу, в розвиток, то завтра ви зможете робити не лише пожертви талантам, а і інвестиції в музіндустрію. І ці інвестиції даватимуть вам прибуток.

А сьогодні – запрошуємо допомагати!

Спонсори

Запрошуємо також спонсорів. Ви можете вкладати кошти і отримувати рекламу на сайті “Музика”, в наших розсилках, в просуванні творчих робіт в соцмережах. В нових творчих роботах, які створюватимуться за вашої підтримки. Ви можете допомагати всім нашим талантам, а можете взяти в патронування когось конкретно.

Запрошуємо підтримувати!

100500 мільйонів

Скільки можна вкладати грошей? Скільки завгодно. Одну гривню щоб посміятися 🙂 , 100 чи 1000 гривень щоб допомогти, 100 тисяч гривень – щоб допомогти серйозно.

Надіслати кошти

Це варіант допомоги перерахуванням коштів з карти на карту через Sendmoney Приватбанку. Призначення такого платежу буде “рекламування творчої роботи”, адже найперше, в чому потребують допомоги таланти сьогодні – це представлення їхної творчості аудиторії. Це дуже важливо. Але в листі щодо допомоги ви можете вказати інше призначення.

Після того, як надішлете кошти, будь ласка, обов’язково напишіть нам кілька слів про вашу допомогу. Можливо, ви бажаєте підтримати якийсь конкретний проект чи якусь конкретно людину. Можливо, у вас є коментар або побажання талану. Напишіть про це.

Також ви можете написати про будь-яку вашу пропозицію щодо розвитку екосистеми, про співпрацю.

Чекаємо на листи з цікавою інформацією і пропозиціями!

Напишіть нам листа


Конкурсний портал Призовий центр
Новини про вас Ваше портфоліо
Це Музика, творча екосистема для таланів, які стають зірками.

Курс підвищення кваліфікації вчителів: 60 годин, сертифікат ↓

Музична індустрія

Пісня від нашого лейблу ↓

Найближчі конкурси ↓

Конкурси Алея Зірок України
Конкурс Сузір'я Україна-Європа
Конкурс Зірки Європи

Програма HOLLYWOOD

Програма Hollywood для талантів України

Всі круті конкурси тут ↓

Конкурсний центр