Наш спільнокошт

0
486
1

Шановні друзі! Запрошуємо вас інвестувати в розвиток творчої екосистеми “Музика” творчого об’єднання “Сузір’я Україна”. Ця екосистема допомагає українським дітям, підліткам, молоді творчо розвиватися, представляти власні творчі роботи, навчатися, обмінюватися досвідом, створювати спільні творчі проекти, ставати професійними артистами.

Ми вирішили покласти край ситуації, коли тисячі талантів йдуть в нікуди. Вони можуть і повинні реалізовувати свій творчий потенціал і при цьому пристойно заробляти своїми піснями, музикою. Як це відбувається у світовій музичній індустрії, обсяг якої за минулий рік склав 19 мільярдів доларів.

Це інвестиція

Ви вкладаєте кошти в екосистему, екосистема розгортається на повну потужність, заробляє масовими платними сервісами для професіоналів музіндустріі, співпрацею з багатьма артистами, яких виростила – і ви щороку отримуєте суму, яку вклали у систему (можна частками щомісячно). Тобто через рік з моменту повного розгортання системи ви повертаєте ваші кошти, через два роки ви знов отримуєте таку ж суму, і так три роки поспіль. Далі можете знову інвестувати і отримувати. А головне – через екосистему ви допоможете багатьом юним талантам відбутися у цьому житті, декому – стати мільйонерами, які допоможуть і вам. Шляхетна та доходна справа.

Співпродюсери

Ви вкладатимете кошти в сервіси, які допомагатимуть юним талантам створювати музику і пісні, професійно записувати їх, публікувати на провідних музичних сервісах, рекламуватися, набирати власну широку аудиторію, давати концерти, заробляти власною творчістю. І в цих заробітках, які сягатимуть мільйонів гривень і доларів, буде і ваша частка – через екосистему “Музика”, через продюсерські її сервіси.

У нас багато талановитих дітей. Треба допомогти їм стати зірками. А зірки (і їх багато в світі) заробляють великі гроші. Так є у світовій музичній індустріі. У кожної зірки є декілька мільйонів фанатів. Це практика цієї багатомільярдної креативної індустрії. Товар ексклюзивний для кожної фанатської тусовки, ринок – світовий, доставка дешева і миттєва – інтернет. Що може бути краще цього бізнесу?

Ставайте співпродюсерами і заробляйте багато – разом із вашими артистами.

100500 мільйонів

Скільки можна вкладати грошей? Скільки завгодно. Одну гривню щоб посміятися 🙂 , 1000 гривень – щоб трохи допомогти і трохи заробити, 100 тисяч гривень – щоб допомогти серйозно.

Ми встановили QR-код на 1000 гривень. А ви можете запропонувати будь-яку іншу суму. 100 грн, 3000 грн, 1000000 грн. Про це, будь ласка, напишіть нам у листі (форма – нижче) і ми розпочнемо з вами інвестиційний і продюсерський діалог.

Інвестори, які бажають оприлюднити свою співпрацю, отримують – від місця у списку і до персональної рекламної сторінки у екосистемі.

QR-код на 1000 грн

Напишіть нам листа


Інвестори і співпродюсери

Свої внески зробили і не приховують цього:

Андрій Мірошниченко, 20 000 грн
Олена Корольова, 15 000 грн
Ілля Бондаренко, 500 грн

__________
Долучайтеся і ви, друзі!

Конкурсний центр Призовий центр
Новини про вас Ваше портфоліо
Це Музика, творча екосистема для таланів, які стають зірками.

Курс підвищення кваліфікації вчителів:
"Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ" – 60 годин, сертифікат ↓

Музична індустрія

Нова пісня від нашого лейблу ↓

Найближчі конкурси ↓

Конкурс Алея Зірок | Alley of Stars contest
Сузір’я Україна-Європа – конкурс
Alley of Stars: Auditions – міжнародні продюсерські конкурсні прослуховування і перегляди творчих робіт
Програма Hollywood для талантів України

Всі круті конкурси тут ↓

Конкурсний центр