Amadeus Code запускає безкоштовну бібліотеку музики штучного інтелекту

0
304
Amadeus Code | Музика - екосистема Сузір'я Україна

Сьогодні все більше людей говорять про те, що штучний інтелект (ШІ), який генерує музику, скоріше є інструментом для музикантів, ніж загрозою для їхніх засобів до існування. Але якщо і є одна очевидна галузь, де штучний інтелект може замінити людину (принаймні, іноді), то це допоміжна музика.

Стартап Amadeus Code, який потрапив в наше поле зору завдяки додатку для авторів пісень, що працює на ШІ, заходить в B2B простір. Компанія запустила власну безкоштовну музичну бібліотеку Evoke Music – каталог треків, відсортованих за настроєм, жанром і набором використовуваних інструментів, створений з використанням алгоритмів компанії.

Пітч для творців онлайн-відео і брендів/компаній такий: «унікальний масштабований каталог без традиційних каналів збору контенту». Передбачено три рівні доступу: безкоштовний Creator Free, де Amadeus Code отримує 10% від рекламної виручки, що генеруються на YouTube за рахунок саундтреків для відео; Creator Pro, який коштує $9 в місяць, де частка Amadeus Code знижується до 3%; і Business, який коштує $99 в місяць, де творцеві відео надходить 100% від рекламної виручки.

В якості партнера виступає фірма AdRev, що спеціалізується на монетизації відео.

Увага! Дуже цікавий курс підвищення кваліфікації вчителів: "Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ" ↓

Музична індустрія

А також: програма ФАНАТИ ДЛЯ ЗІРКИ

Збирай свою аудиторію, своїх фанатів, створюй свій фандом!

AdverMAN Music Star


→ Допоможи Музиці!

Тут можна також ↓
ЗАМОВИТИ ПІСНЮ / ВИСТУП АРТИСТА

Замовлення