Персональний конкурс та диплом резидента “Музики”

Шановні друзі! Ви можете показати свій талант, свої творчі роботи професійним музикантам, викладачам і продюсерам, які співпрацюють з Творчою екосистемою “Музика”, та отримати диплом резидента (резидентки) “Музики” за конкретну творчу роботу (декілька робіт) – Першого, Другого чи Третього ступеня.

Цей диплом засвідчить, що ви професійно розвиваєтеся, навчаєтеся, беручи участь у “Музиці” – творчій екосистемі для співаків, музикантів, авторів пісень.

Дипломований учасник “Музики” отримує додаткову рекламу і просування у мережі.

Цей диплом також є сертифікатом на знижки на товари, послуги та конкурсні збори в усіх проектах творчого об’єднання “Сузір’я Україна”, де такі знижки будуть зазначені.

Зразок диплома

Диплом Першого ступеня резидента Музики

Як отримати диплом?

  1. Зареєструйтеся в екосистемі.
  2. Опублікуйте у своему блозі (вкладка “Блог” на вашій сторінці на цьому сайті) власну творчу роботу. Для цього при створенні власної новини додайте посилання на ваше відео, опубліковане на YouTube, Vimeo, Facebook чи Instagram. В публікації вкажіть, що ця творча робота – для розгляду і оцінки фахівців з метою отримання диплому резидента – “диплом резидента”.
  3. Ми розглянемо вашу творчу роботу, дамо оцінки і рекомендації, над чим слід попрацювати, виготовимо диплом та надішлемо його вам “Новою поштою.

Участь у персональному конкурсі резидентів “Музики” коштує 200 грн. В цю ціну входить публікація творчої роботи на цьому сайті, розгляд її фахівцями, оцінка, надання рекомендацій для вдосконалення. Просування вашої роботи та вашого імені (сценічного імені) у пошукових системах і соціальних мережах. А також друк диплому та його доставка на ваше відділення “Нової пошти”.

Кожен талант має стати зіркою. Кожна зірка важлива для України і світу.

Долучайтеся сьогодні!