Сертифікат для вчителя

0
689
Сертифікат для вчителя

Шановні колеги! Творча екосистема “Музика” – це інноваційний освітній і культурний проект, завдання якого – підняття рівня мистецької освіти, культури, розбудова креативних індустрій в Україні.

Діти України повинні мати всі можливості для творчого зростання аж до рівня світових суперзірок, а справжні вчители мають бути не лише такими, яких поважають, а і заможними людьми, навіть мільйонерами, про яких йдеться в нашому курсі “Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ“.

Запрошуємо вас реєструватися на “Музиці”, представляти творчі роботи ваші і ваших учнів, а також фахові розробки і напрацювання, відеоуроки, лекції, курси тощо.

Зареєстрованим на “Музиці” учасникам нашого освітнього культурного проекту ми також видаємо сертифікати (кому це треба) і вважаємо таких колег “сертифікованими учасниками”. Сертифікат можна отримувати один раз на рік, один раз в квартал або тоді, коли вам потрібно.

Сертифікат для вчителя

Як отримати сертифікат

Щоб отримати сертифікат, треба:

  1. Зареєструватися на “Музиці”. Під час реєстрації коротко написати про себе – хто ви, чим займаєтесь, що пропонуєте.
  2. Заповнити і відправити нам заявку на сертифікат (форма нижче).
  3. Сплатити внесок сертифікованого резидента “Музики” (100 грн, вам на email прийде інвойс (рахунок) від нас через LiqPay (Приватбанк)).
  4. Дочекатися виготовлення сертифікату і його внесення в реєстр, і отримати сертифікат на email (електронний варіант, зображення) та/або “Новою поштою” (паперовий варіант, поштові послуги оплачує отримувач).

Сертифіковані резиденти (постійні учасники) “Музики” отримують додаткову рекламу як вчителі, автори, виконавці.

Внесок сертифікованого резидента йде на виготовлення сертифікату, а головне – на розвиток безкоштовних сервісів екосистеми для творчих дітей.

Реєстр сертифікатів ТЕ “Музика”
Реєстр сертифікатів AdverMAN Education

Заявка на сертифікат

АДРЕСА ОТРИМАННЯ ПАПЕРОВОГО СЕРТИФІКАТУ (якщо замовляєте) ↓

Також Ви можете контактувати з нами у Facebook.